Назад к списку

Відзнаки

29 грудня, кращі житомирські учні та талановиті педагоги-наставники - ті, хто у 2020 році перемогли в міжнародних, всеукраїнських й обласних конкурсах, турнірах та олімпіадах, отримали відзнаки та грошові премії.

 «Я вдячний вам за те, що свою енергію, час, знання та старання вкладаєте у наших дітей, а значить – у Житомир», - звернувся міський голова до освітян, вручаючи нагороди.


 За підготовку учасників та переможців інтелектуальних конкурсів у 1 семестрі 2020-2021 н.р.:

 Таргонського Андрія Леонідовича, керівника гуртка «Юний математик» ЖМЦНТТУМ (обласний етап інтелектуального конкурсу юних математиків - друге місце, Всеукраїнський етап конкурсу-захисту МАН - друге місце); 

Шубіна Анатолія Григоровича, керівника гуртка «Основи науково- дослідницької діяльності» ЖМЦНТТУМ (Всеукраїнський конкурс "Винахідницьких і раціоналізаторських робіт 2020" - два третіх місця, одне друге, Всеукраїнський етап "Еко-Техно Україна 2021" - одне друге місце);

 Хмару Володимира Олександровича, керівника гуртка «Радіоконструювання» ЖМЦНТТУМ (обласний етап інтелектуального конкурсу юних винахідників та раціоналізаторів - перше місце);

 За підготовку якісних науково-методичних матеріалів, а саме, авторських навчальних програм з позашкільної освіти: 

Рудюка Олега Віталійовича, керівника гуртка «Основи конструювання та ЗD- моделювання» ЖМЦНТТУМ;

 Шубіну Олену Павлівну, керівника гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» ЖМЦНТТУМ.  

Вихованців гуртків,  переможці конкурсів та турнірів:

Винахідники та раціоналізатори:

Хімчик Назар, Гунька Роман, Парфенюк Владислав, Шатілов Владислав

Хіміки:

Гайдученко Вікторія, Гладун Софія, Сіленко Данило, Боброва Дар'я, Лабунець Артем

Фізики:

Цьомик Андрій, Гончарук Олександр, Гуменюк Богдан, Костриця Владислав, Сич Дарина.

Економісти

Жила Марія, Голумбьовська Каріна, Орищенко Максим

Математики

Каленський Олександр, Далека Світозар, Шапран вадим, Дороніна Віталіна, Полклвніченко Тимофій

Біологи

Ткачук Віталія, Гульчевський Владислав, Ляхова анастасія

Історики

Бурутін Андрій, Загривий Артур, Ніколайчук Віалета, Палагін Євгеній, Гуменюк Юлія

Правознавці

Гарницька Сабіна, Лозова Владислава, Мурга Всеволод, Привалова Сніжана, Гриценко Юлія

© 2020-2021 рік